Kazançlar

Yeni etkinlikler seni bekliyor
Yeni etkinlikler seni bekliyor

Hanibilgi.com‘da yeni bir etkinlik başlıyor. Sitemize getirilen puan sistemi ile artık rekabet ortamı oluşuyor. Kullanıcılar her yaptığı etkileşimde belirli bir miktar puan kazanıyor. Kazandığı puanlar ile liderlik sıralamasına giren ilk üç kişiyi büyük ödüller bekliyor. Puan sistemi haftalık olarak yenilenmektedir. Ödülleriniz verildikten sonra puanlar sıfırlanmaktadır.

Ödüller Nasıl Veriliyor?

Ödüller, lider sıralamasına girdiğiniz kullanıcılara web sitesi üzerinden özel mesaj olarak gönderilmekte. Sadece sen ve adminlerin görebildiği bir ekran sayesinde kimse kazandığınız hediyelere dokunamaz.

Ödüller Ne Sıklıkla Verilecek?

Haftalık olarak ayarladığımız puanlama sistemi ile, her hafta liderlik sıralamasında kazanan herkese bahsettiğimiz hediyeler verilecektir.

Hangi Hediyeleri Veriyorsunuz?

Steam hesapları, oyun kodları veya sosyal medya hesapları üzerinde hediyeler sunuyoruz. Kişi isterse web sitemiz üzerinden reklam da yaptırabilmektedir.

Puan Nasıl Kasılıyor?

Puan kasmak oldukça basit. Etkileşime girmeniz puan kasmanıza yetmektedir. Bir içeriğe yorum yaptığınız zaman, günlük giriş yaptığınız zaman, gönderi paylaştığınız zaman kısaca her etkileşim kurduğunuz zaman belirli bir puan kazanacaksınız.

Puan Kasmak Kolay Mı?

Şimdilik puan kasmak oldukça basit. Zamanla geliştirilebilir veya düzenlenebilir. Etkileşime girerek çok rahat şekilde puan kasabilirsiniz.

Liderlik Sıralaması Nerede?

Üye girişi yaptıktan sonra, profil simgesine tıklayın. Ardından Liderlik Sıralaması yazan menüye gidin. Burda en çok puan alan üyeler gözükecektir.

Puanımı Nerden Görebilirim?

Profilinizin üzerine doğru geldiğiniz zaman açılır menünün en alt kısmında puanınız yazıyor olacak. Ne kadar puanınız olduğunu bu ekrandan görebilirsiniz.

Puan Geçmişi Ne İşe Yarar?

Puan geçmişi ile, kazanmış olduğunuz puanları nasıl kazandığınızı söyleyen bir paneldir. Burda hangi etkileşimleri yaptıysanız ona göre belirlediği puan gözükmektedir.

Yazı Formatı Seçiniz
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı